پیروان آخرین منجی

پیروان آخرین منجی

(( تصـــــویر ایـــــن هفــــــته))

ســخــنان گهــربار حضــرت آیت‌الله امام خامنــه‌ای ( حفظه الله)در مورد ماهواره :
مؤثرترین سلاح بین‌‌المللى علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است؛
من برنامه های استکبار جهانی علیه ملت ایران را در سه جمله خلاصه می کنم اول: جنگ روانی، دوم جنگ اقتصادی و سوم:
مقابله با پیشرفت و اقتدار علمی

بدون شک، غرب به موازات کسب توانایی ها و اقتدار سرشار مادی و تکنیکی،در عرصه معنویت و مکارم اخلاقی،شدیداً به انحطاط گرایید است و بر این اساس نه تنها جوامع غرب،بلکه بیشتر جوامع بشری دستخوش بحران های گوناگون شده اند.
از میان ابزارهایی که فرهنگ و تمدن های دیگر را به چالش های جدی کشانده،ماهواره است که با هدف تهاجم فرهنگی به دیگر کشورها در عرصه رسانه ها، جایی برای خود باز کرده است.

پیام های کوتاه
تبلیغات
مستضعفین تی وی

Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
همسنگران

۱۵ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

حکم اجبار به حجاب توسط همسر

جمعه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۲ ب.ظ


امیرالمومنین علیه السلام در نامه31 نهج البلاغه خطاب به فرزندش امام حسن علیه السلام توصیه هایی تربیتی دارد که در یک فراز درباره همسر و نحوه رفتار با زنان توصیه می کند و می فرماید: ...فَإِنَّ شِدَّةَ الْحِجَابِ أَبْقَى عَلَیْهِنَّ... سخت گرفتن در حجاب عفت آنان را بیشتر حفظ می کند.[1]
با این وجود ما نباید از نقش همسر در نوع پوشش زنان غافل باشیم. اما آیا این توصیه در حد واجب لازم الاجرا می باشد و یا اینکه مرد باید سعی خود را در اجرای پوشش اسلامی برای همسر خود داشته باشد؟

۰ نظر ۳۰ خرداد ۹۳ ، ۱۲:۰۲
سرباز ولایت

برهنگی سر، سرآغاز برهنگی‌ها

جمعه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱ ب.ظ

پیروان آخرین منجی :: اولین  طرح استعمار برای رخنه کردن و برچیدن فرهنگ  یک کشور اسلامی، اشاعه فحشا و فساد در این کشورهاست. برای این منظور، زن مسلمان به عنوان یک سدّ بزرگ بر سر راه آنان بود و اولین اقدامی که برای برداشتن این سدّ انجام دادند؛ برداشتن حجاب بود و در این حجاب‌زدایی از حجاب سر شروع کردند.

فساد از برهنگی سر که سرآغاز برهنگی‌هاست، به تدریج به دیگر اعضا سرایت می‌نماید؛ نمی‌توا‌ن زنی را دید که سر خود را در حجاب داشته امّا  اعضای دیگرش برهنه باشد. 
همین که بخواهند ملّتی را عریان نمایند، از سرها شروع می‌کنند. مثلاً در مورد زنان، ابتدا سر برهنه می‌شود و سپس مینی‌ژوب و آنگاه مرد در لباس زن و زن به شکل مرد در می‌آید.

با نگاهی به تاریخ در می‌یابیم که حتی زنان اروپایی دارای حجاب بودند که از رنسانس به بعد، آهسته ابتدا زنان را بی‌حجاب کردند و به جایی رسید که امروز زنان فرانسوی کاملاً برهنه در پشت ویترین‌ها برای سو استفاده جنسی  قرار می‌گیرند.
در  مدارس راهنمایی‌شان کلاس آموزش روابط جنسی برگزار می‌نمایند و در خبری از میزان تجاوزات جنسی می‌خوانیم: از هر چهار دختر در اروپا یک نفر زیر سن هجده سال مورد تجاوز قرار می‌گیرد.[1]

مبارزه دشمنان اسلام با حجاب صرف مبارزه با یک نماد و سمبل مذهبی و فرهنگی نیست، بلکه آنان می‌خواهند با تغییر حجاب، یک فرهنگ را تغییر داده و در سایه آن اندیشه‌ها و عقاید را به نفع خود تغییر دهند.
متاسفانه این روند خطرناک در کشورهای اسلامی نیز در جریان است که تاحدودی موفق بوده‌اند، این امر ایجاب می‌کند که همه برادران و خواهران به مساله حجاب اهمیت و توجه بیشتری داشته باشند.


۰ نظر ۳۰ خرداد ۹۳ ، ۱۲:۰۱
سرباز ولایت

چــــــــــادرم ! سنگــــــــر من است

چهارشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۰ ب.ظ


 چــــــــــادرم ! سنگــــــــر من است


 و من ،

 سنگــــــــرم را عاشــــــــقانـــ ه دوستـــــــــ دارم...


۰ نظر ۲۸ خرداد ۹۳ ، ۱۳:۱۰
سرباز ولایت

موعظه خوبان49

يكشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۴۴ ب.ظ۰ نظر ۲۵ خرداد ۹۳ ، ۲۰:۴۴
سرباز ولایت

انتظار فرج از برترین اعمال است

چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۷ ق.ظ

پیروان آخرین منجی ،، ـ در بین همه عبادات، انتظار فرج حضرت مهدی (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) از همه‌ی عبادات بالاتر شمرده شده است؛ حال این سوال به ذهن می‌رسد که چه عاملی باعث این همه ثواب شده است؟ و همچنین روایاتی که انتظار را افضل می‌دانند چه شرایطی را برای منتظران ملاک می‌دانند؟

در روایات، کمتر موضوعی همانند انتظار مورد عنایت اهلبیت (علیهم‌السلام) قرار گرفته است؛ به نحوی که در بعضی تعابیر، به عنوان بهترین عبادت شمرده شده است؛ به عنوان نمونه پیامبر اکرم (صلی‌الله‌علیه‌واله) می‌فرماید: «اَفْضَلُ الْعِبادَةِ انْتِظارُالْفَرَجِ؛ برترین عبادت انتظار فرج است».[1]

۰ نظر ۲۱ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۰۷
سرباز ولایت

حجاب اجباری حتی در بهشت!

چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۴ ق.ظ

احکام حجاب

پیروان آخرین منجی  ،، ـ از مهم‌ترین احکام حجاب این است که وقتی دختر به سن بلوغ رسید باید بدن خود به‌غیراز گردی صورت و دست‌ها از مچ به پایین را از نامحرم بپوشاند. حال اینکه حجاب احکام ظریف و دقیقی دیگر دارد که نیاز به مطالعه و آگاهی بیشتر دارد. [1] اما با توجه به وعده‌های خداوند در قرآن در مورد نعمت‌های بهشت و لذات اخروی و ابدی برای مؤمنین در بهشت که می‌فرماید: «.. وَ فِیهَا مَا تَشْتَهِیهِ الْأَنفُسُ وَ تَلَذُّ الْأَعْینُ‏ُ...  در آن (بهشت) آنچه دل‌ها می‌خواهد و چشم‌ها از آن لذت می‌برد موجود است.»[2] این سؤال به ذهن می‌رسد که آیا حجاب مخصوص این دنیا است و یا در بهشت هم این پوشش و حجاب مطرح است. آیا شخصی می‌تواند یکی از خواسته‌هایش در بهشت بی‌حجابی و بی‌عفتی باشد؟

۰ نظر ۲۱ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۰۴
سرباز ولایت

نگاهی به آسیب‌های تک فرزندی در خانواده

چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۳ ق.ظ

پیروان آخرین منجی ،،ـ چه بسا، بسیاری از والدین باشند که به مراکز مشاوره و کارشناسان حوزه تربیت مراجعه می‌کنند و از تربیت فرزندانشان اظهار ناتوانی کنند. متاسفانه این موضوع آدم‌های با سواد و تحصیل کرده را نیز شامل می‌شود.

ولی یک توصیه همیشگی و راهگشا به این گونه خانواده‌ها این است که تربیت و رشد فرزندانشان را با همسالان فرزندان خود تنظیم کنند؛ به عبارت دیگر کودکان با همسالان خود به خصوص خواهر و برادر تربیت و تنظیم می‌شوند؛ این روش سبب می‌شود که یک تربیت خود به خودی در فرزندان ایجاد شود که در چنین روشی والدین تنها نقش هدایت و نظارت بر رفتار آنها را خواهند داشت.


۰ نظر ۲۱ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۰۳
سرباز ولایت

عشق یک کودک به رهبر انقلاب

چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۱ ق.ظ

پیروان آخرین منجی،،، پس از به پایان رسیدن سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، شرکت‌کنندگان این مسابقات با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار که روز سه‌شنبه 13 خردادماه سال جاری برگزار شد، نه تنها شرکت کنندگان در مسابقه، بلکه برخی از قرآن‌دوستان کشورمان نیز حضور داشتند.

این مراسم باشکوه حواشی بسیاری همچون تحقق آرزوی حافظ بین‌المللی قرآن تا قرائت شعری زیبا در وصف مقام معظم رهبری داشت اما عکسی که پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده، بیش از سایر عکس‌ها و مطالب تأثیرگذار است؛ عکسی که حاکی از علاقه قلبی دختربچه‌ای به جانشین برحق امام زمان(عج) است.

در ادامه احساسات لطیف کودکی را به رهبر معظم انقلاب در قاب تصویر مشاهده می‌کنید:


۰ نظر ۲۱ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۰۱
سرباز ولایت

حجاب‌های لواشکی

جمعه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۰۱ ق.ظ
حجاب

 پیروان آخرین منجی ؛؛  دشمنان دین از نوکران بی‌هویت خود خواسته‌اند که به دخترات پاک ایرانی بگن فرصت کردند حجابشون رو یواشکی بردارند، در مترو، در پارک و جنگل و .. و تصویر آن را متشر کنند.

۱ نظر ۱۶ خرداد ۹۳ ، ۰۹:۰۱
سرباز ولایت

پارچه فروشی که ترفیع درجه گرفت!!

دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۳ ق.ظ

پیروان آخرین منجی  ـ «جوانک شاگرد بزاز، بی‌خبر بود که چه دامی در راهش گسترده شده. او نمی‌‏دانست این زن زیبا و متشخص، که به بهانه خرید پارچه به‌مغازه آن‌ها رفت و آمد می‏‌کند، عاشقِ د‌ل‌باخته اوست. و در قلبش طوفانی ازعشق و هوس و تمنا بر پاست.

یک روز همان زن به در مغازه آمد و دستور داد مقدار زیادی جنس بزازی‏ جدا کردند، آن‌گاه  به‌ عذر این‌که قادر به حمل این‌ها نیستم، به‌علاوه پول،‏ همراه ندارم، گفت: پارچه‌‏ها را بدهید این جوان بیاورد، و در خانه‏ به‌من تحویل دهد و پول بگیرد.

۰ نظر ۱۲ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۵۳
سرباز ولایت
مستضعفین تی وی

دایـــرکتوری افـــسران ارزشـــی