پیروان آخرین منجی

پیروان آخرین منجی

(( تصـــــویر ایـــــن هفــــــته))

ســخــنان گهــربار حضــرت آیت‌الله امام خامنــه‌ای ( حفظه الله)در مورد ماهواره :
مؤثرترین سلاح بین‌‌المللى علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است؛
من برنامه های استکبار جهانی علیه ملت ایران را در سه جمله خلاصه می کنم اول: جنگ روانی، دوم جنگ اقتصادی و سوم:
مقابله با پیشرفت و اقتدار علمی

بدون شک، غرب به موازات کسب توانایی ها و اقتدار سرشار مادی و تکنیکی،در عرصه معنویت و مکارم اخلاقی،شدیداً به انحطاط گرایید است و بر این اساس نه تنها جوامع غرب،بلکه بیشتر جوامع بشری دستخوش بحران های گوناگون شده اند.
از میان ابزارهایی که فرهنگ و تمدن های دیگر را به چالش های جدی کشانده،ماهواره است که با هدف تهاجم فرهنگی به دیگر کشورها در عرصه رسانه ها، جایی برای خود باز کرده است.

پیام های کوتاه
تبلیغات
مستضعفین تی وی

Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
همسنگران

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

حضرت ماه! شما "وان یکاد" مادر سادات پشت‌سرتان است ...

چهارشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۴۹ ق.ظ

دو روز پیش دلمان هُرّی ریخت. پیامک مربوط به شما بود آقاجان: "رهبر انقلاب صبح امروز تحت  عمل جراحی قرار گرفتند و بحمدلله عمل با موفقیت به پایان رسید."

نمی‌دانم. شاید حالمان شد شبیه حال باباهای‌مان موقع عمل حضرت روح‌الله. آری می‌دانم قیاس مع‌الفارق است. می‌دانم اصلاً خبری نبوده. می‌دانم که عمل تان موفقیت‌آمیز بوده. درست است که اصلاً عمل مهمی‌ نبوده و جای نگرانی نیست. درست است که الان حال‌تا‌ن هم خوب است؛ اما...

 

۰ نظر ۱۹ شهریور ۹۳ ، ۱۰:۴۹
سرباز ولایت

خانواده در گرداب وایبر

سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۴۱ ق.ظ


امروز دسترسی سهل و آسان به ابزارهایی چون وایبر روی تلفن‌های همراه، نهاد خانواده را نشانه گرفته است و چون گردابی سهمگین ناخواسته ما را در خود می‌کشد. بسیاری از زنان و مردان از طریق همین نرم‌افزارهای نوین به جای سخن گفتن با اعضای خانواده، با دوستان و آشنایان وایبری خود حرف می‌زنند و طلاق عاطفی آسمان زندگی آنها را ابری‌ کرده است. چه بسیار زنان و مردانی که از همین طریق با آشنایی آسان و فوری و حتی تصادفی با غریبه‌ها ، هستی خانواده را نابود کرده و تن به خیانت و بی‌وفایی داده‌اند. امروزه آسیب‌های ناشی ازفناوری‌های جدید موجب از هم پاشیدگی خانواده‌ها شده است. باور ندارید، کافی است سری به راهرو دادگاه‌های خانواده بزنید تا با خیل بی‌شمار افرادی مواجه شوید که به همین دلیل دادخواست جدایی داده‌اند. خیانت، بی‌وفایی و طلاق عاطفی تنها مشکلات ناشی از این فناوری‌ها و عضویت در شبکه‌های اجتماعی نیست. این ابزارها اعتیادآور است، همچون شیشه و کراک که وقتی به آن مبتلا شدیم، نمی‌توانیم براحتی از شرش خلاص شویم. ضمن این که تاکید می‌کنیم این به‌معنای نفی همه امکانات مثبتی نیست که ابزارهای نوین ارتباطی به ما عرضه می‌کنند، همه این ابزارها خوب است، مشروط به این که ما از آنها خوب بهره بگیریم. گزارش «وایبر، سارق جدید زمان» را در ضمیمه این هفته چاردیواری بخوانیدو دیگر موضوعات را هفته‌های بعد دنبال کنید.

۱ نظر ۱۸ شهریور ۹۳ ، ۱۰:۴۱
سرباز ولایت

به مناسبت سالروز تولد سید حسن نصرالله

شنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۰۶ ب.ظ

حضور سیدحسن نصرالله در کتابخانه شخصی رهبر معظم انقلاب
تولد سید حسن

۰ نظر ۰۸ شهریور ۹۳ ، ۱۹:۰۶
سرباز ولایت
مستضعفین تی وی

دایـــرکتوری افـــسران ارزشـــی