پیروان آخرین منجی

پیروان آخرین منجی

(( تصـــــویر ایـــــن هفــــــته))

ســخــنان گهــربار حضــرت آیت‌الله امام خامنــه‌ای ( حفظه الله)در مورد ماهواره :
مؤثرترین سلاح بین‌‌المللى علیه دشمنان و مخالفین، سلاح تبلیغات است؛
من برنامه های استکبار جهانی علیه ملت ایران را در سه جمله خلاصه می کنم اول: جنگ روانی، دوم جنگ اقتصادی و سوم:
مقابله با پیشرفت و اقتدار علمی

بدون شک، غرب به موازات کسب توانایی ها و اقتدار سرشار مادی و تکنیکی،در عرصه معنویت و مکارم اخلاقی،شدیداً به انحطاط گرایید است و بر این اساس نه تنها جوامع غرب،بلکه بیشتر جوامع بشری دستخوش بحران های گوناگون شده اند.
از میان ابزارهایی که فرهنگ و تمدن های دیگر را به چالش های جدی کشانده،ماهواره است که با هدف تهاجم فرهنگی به دیگر کشورها در عرصه رسانه ها، جایی برای خود باز کرده است.

پیام های کوتاه
تبلیغات
مستضعفین تی وی

Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
همسنگران

عده ای هنجار شکن و بی دین و همرو با ضد انقلاب در داخل کشور همچنان صفحه هرزگی های علنی (آزادی های یواشکی) مسیح علی نژاد را بروز می کنند تا خبرساز و همکار ضد انقلاب خارج شوند.

پیشاپیش از نشر تصاویر در ذیل از شما مخاطبان عزیز عذر می خواهیم اما به دلیل نشان دادن عمق فاجعه ی ضد فرهنگی که در حال گسترش است لازم دیدیدم چند تصویر را منتشر کنیم:


به گزارش قرارگاه بصیرتی :" صفحه هرزگی های علنی (آزادی های یواشکی) مسیح علی نژاد خبرنگار ضد انقلاب ، همچنان تصاویری از کشف حجاب عده ای زن هنجارشکن و هرزه و همرو و همصدا با ضد انقلاب در فضاهای عمومی ایران را منتشر می کند و بدین سبک قربانی می گیرد.

 

زنان بی بندو باری که در این صفحه هرزگی های علنی (آزادی های یواشکی) مسیح علی نژاد تصاویرشان منتشر می شود همگی مشخص است که هیچ قید و بندی ندارند و محدوده ای برای هرزگی نمی شناسند و با این نوع اقدامات فقط می خواهند خودشان را به نمایش بگذارند و جلب توجه کنند .

 

صفحه هرزگی های علنی (آزادی های یواشکی) مسیح علی نژاد بشدت در تلاش است تا این هرزگی های عده ای زن بی فرهنگ و بی اصالت و منحرف بی دین همرو با ضد انقلاب را خواست عمومی زنان ایران معرفی کند و با نشر چند تصویر در اماکن عمومی این اقدامات چند زن هرزه بی دین و منحرف را عمومیت ببخشد و قسمتی از پروژه تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی را پیگیری کند .

 

اخیرا با آغاز پروژه اسید پاشی های ضد انقلاب داخل و خارج و جو سازی ها و دروغ پردازی ها مسیح علی نژاد صفحه هرزگی های علنی (آزادی های یواشکی) را به این موضوع اختصاص داده و همرو با ندای اربابان خودفروخته اش همصدا شده و اسید پاشی ها را مرتبط با مسئله امر به معروف و بدحجابی عنوان کرده است تا گامی برای رسانه های ضد انقلاب بردارد تا جیره اش قطع نشود.

 

مسئله کشف حجاب زنان در ایران با تشویق ضد انقلاب خارج در حال گسترش است که عده ای عقده ای و هرزه و هنجار شکن فرهنگی و بی دین شیطان صفت و ملعبه دست سربازان آن هستند .

 

امر به معروف و نهی از منکر برای هر مسلمانی واجب است نمیشود شما نماز را واجب بدانی اما هنگام امر به معروف و نهی از منکر که میشود برای حفظ برخی منافع و همرنگ شدن با عموم لب به سخن نگویی ، این مسئله کشف حجاب عده ای زن هرزه و بی بندوبار منحرف بی دین را می طلبد عموم مردم دست به دست هم دهند و با یک عزم فرهنگی بلند آن را ریشه کنن کنند.

 

تمسخر حجاب و عفاف زن ایرانی پروژه دشمنان داخلی و خارجی اسلام و انقلاب است که متاسفانه برخی رسانه ها نیز بدان دامن می زنند و همصدا با دشمنان می شوند.

 

زنان ایران اسلامی پاکدامن و صالح و مقید به دین اسلام و محترم هستند و مادرانی بهشتی که الگویی برای همه زنان دنیا هستند که می طلبد زنان با فرهنگ ایران اسلامی ، عده ای که هنجار شکن فرهنگی هستند و همرو ضد انقلاب و سربازان شیطان به شمار می روند و میخواهند جلوه و تمثال زنان ایران را در جهان با این بی بندوباری ها خراب کنند هرگز اجازه ندهند و با مقاومت از ارزش زن ایرانی که روزی برای حفظ حجابش از جانش گذشته دفاع کنند.

۹۳/۰۹/۲۱
سرباز ولایت
مستضعفین تی وی

دایـــرکتوری افـــسران ارزشـــی